Facebook
Twitter
Linkdin
google plus
kyanid draselný na predaj (tablety aj prášok s čistotou 99,8 - Nitra
Price:$. 110
Date Posted:2020-11-02 09:54:32
Contact: Enter Contact Number
Location: all Area Nitra Slovakia
Post: Views
vyrábame a distribuujeme kyanid draselný, čo je bezfarebná kryštalická zlúčenina so vzorcom kcn. náš kyanid draselný je známy predajcami šperkov pre svoje extrémne a výnimočné vysoko kvalitné, chemické vlastnosti pozlátenia a leštenia. našou prioritou je spokojnosť zákazníkov, to znamená diskrétne balenie a krátkodobé doručenie do odporúčaných destinácií. ponúkame kyanid draselný vo forme prášku, valcovité tablety a kapsuly. každá tableta s hmotnosťou 100 gramov. kyanid draselný je jedovatá anorganická zlúčenina so vzorcom kcn. táto bezfarebná kryštalická zlúčenina, podobného vzhľadu ako cukor, je vysoko rozpustná vo vode. väčšina kcn sa používa na ťažbu zlata, organickú syntézu, čistenie šperkov a galvanické pokovovanie. môžeme vám ponúknuť známku za veľmi dobrú mieru 99,98 kcn. môžeme tiež akceptovať objednávky v malom množstve na laboratórne použitie. prosím kontaktujte nás pre viac informácií na (morganchemicals200gmail.com). tešíme sa na vaše objednávky. kontaktujte nás pre viac informácií, ktoré predávame po celom svete. balík je bezpečne a bezpečne manipulovaný na miesto určenia. spoľahlivý a diskrétny cez noc (24 h), nevyžaduje sa podpis. nie je potrebnÉ vlastnÉ poplatky. ak klient nedostane balík, garantuje mu balík. kontaktujte nás a kúpte si teraz Ďalšie informácie, otázky a ceny: volať textovať whatsapp: +237653723994 email: morganchemicals200gmail.com. webové stránky: * aktuÁlne v rekonŠtrukcii *
Related Ads
 • Hess Advisors

  Hess Advisors

  Hess Advisors is a business consulting firm focused on small and medium size businesses. We offer a variety of security services to help owners get and keep their businesses secure from cyber threats...

  Price 0

  +1

  Seal Beach,California
  19/10/2020
 • Debt consolidation between private individuals

  Debt consolidation between private individuals

  We offer all kinds of loans to help you realise your various dreams and projects,  our breedings start from 10.000€ to 25.000.000 € at an interest rate of 2 per year Yours sincerely. Email: navarettedaniel1gmail.com Whtasapp: 0033753388718..

  Price 21

  Lae

  Lae,Morobe
  30/11/2020
 • EK Garage Doors

  EK Garage Doors

  Roller Garage Doors – So you thought you need to replace your garage door into something cooler, and you thought roller garage doors are the best choice to make. You are definitely right! Roller garage doors are one of the best choices to make today, but do you know what y..

  Price 0

  +1

  Chicago,Illinois
  09/05/2021
 • Buy Vitamin B17 Tablets

  Buy Vitamin B17 Tablets

  Vitamins are the essential part of our everyday life. There are some types of vitamins which are so effective with amng benefits. The vitamin B 17 tablets provide you the protection from many diseases like asthma, emphysema, leprosy, and colorectal cancer. It naturally boost..

  Price 0

  mitte

  Berlin,Berlin
  15/02/2020
Leave your comment: [spam and offensive messages will be removed]